O nás

Společnost JS Communication s.r.o. za svou působnost realizovala více než 200 školících a poradenských akcí a je zapojena do mnoha evropských projektů s cílem implementovat zahraniční prvky v oblasti vzdělávání s následnou aplikací na naše prostředí. Součástí naší práce je poskytování reklamních a PR služeb pro naše klienty.

Tým našich odborníků má dlouholeté akademické i praktické zkušenosti ve svém oboru, ale co nás především nejvíce charakterizuje, důraz na inovativnost a kreativitu. V současné době se naše společnost zaměřuje na vzdělávání a reklamní služby. Nabízíme komplexní poradenství v oblasti vzdělávání, poradenství reklamy a PR.

Garantem kvality všech poradenských služeb poskytovaných naší společností je sociolog a pedagog Ostravské univerzity a Vysoké školy báňské PhDr. Oldřich Solanský, Ph.D.

Kontakt :

Sídlo společnosti: Hlavní 784, Albrechtice 735 43

Email:info@jscomm.cz

Telefon: 734 659 688

Reference :

Naší největší motivací je radost z kvalitně odvedené práce a spokojenost našich klientů.

Proto pracujeme důsledně a ke všem zákazníkům přistupujeme s maximálním nasazením. Mezi naše spokojené klienty patří například tyto firmy a instituce:

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS, s. r. o.GABEN, s. r. o.PETARDA PRODUCTION, s. r. o. ÚŘAD PRÁCE ČESKÉ REPUBLIKYBehrThermot-tronik Czech, s. r. o.COFELY, a. s.Gebas atelier architects, s. r. o.Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSVInfinity art, s. r. o.DT-Vyhýbkárna a strojírna, a. s.eD' system Czech, a. s. FeramoMetallum International, s. r. o.TOUAX, s. r. o.Centrum podpory podnikání Praha, o. p. s.